Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links

مرکز پشتيبانی

نرم افزار طراح خبره

آیا می خواهید که همه، مجله شما را به عنوان یکی از بهترین مجلات به دیگران معرفی کنند؟

طراحی جدول ها :

از این قسمت که مهمترین بخش برنامه است برای طراحی جداول کلاسیک و شرح در متن استفاده می شود.

سه روش کلی برای طراحی جدول وجود دارد :

  1. طراحی خودکار : که برنامه خود، جدول را در عرض چند  ثانیه و یا دقیقه پر می کند.

  2. طراحی دستی : که کاربر با کمک نرم افزار جدول را به دلخواه پر می کند.

  3. کاربر قسمتی از جدول را به دلخواه پر کرده و باقی خانه ها را توسط طراحی خودکار تکمیل می کند.

در این قسمت شما ابتدا الگوی جدول خود را ساخته و یا از یکی الگوهایی که از قبل ساخته اید را انتخاب می کنید. بعد از این مرحله نوبت به انتخاب واژه ها می رسد که برای این کار تدابیر کاملی اندیشیده شده است.

طراحی جداول شرح در متن :

طراحی جداول کلاسیک (کلمات متقاطع):

طراحی جداول کلاسیک نوع دوم ( فقط در ویرایش تجاری ) :

جدول اعداد :

طراحی جدول اعداد

شما با کلیک کردن بر روی خانه ها ( کلیک راست برای خانه های افقی و کلیک چپ برای خانه های عمودی ) پنجره ای بنام پنجره لیست کلمات را مشاهده خواهید کرد.

این پنجره با اطلاعات و امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهد در انتخاب بهترین کلمه به شما کمک می کند، بدین ترتیب که در قسمت راست پنجره، شما شاهد تمامی کلمات مطابق با خانه انتخاب شده به همراه امتیاز انتخاب درجه سختی کلمات و زمینه تخصصی آنها خواهید بود.

برای انتخاب بهترین کلمه از این لیست ( کلمه ای که تعداد انتخاب های بیشتری را برای خانه های بعدی در اختیارتان قرار دهد ) می توانید در قسمت چپ پنجره، تمامی کلماتی که با کلمات این لیست تطابق دارند را مشاهده کنید و برای یافتن بهترین کلمه در حداقل زمان ممکن
می توانید از قسمت کلمه پیشنهادی استفاده کنید. این قسمت بطور خود کار کلماتی که بیشترین تعداد تطابق را داشته باشد در اختیارتان قرار می دهد.

بعد از اینکه طراحی جدول شما کامل شد، می توانید از جدول خروجی های لازم را بگیرید (فایل متنی سوال ها و انواع فایل تصویری).

در انتها می توانید جدول را به یکی از نوبتهای چاپی مورد نظر خود در یکی از مجلاتی که از قبل در قسمت مدیریت مجلات تعریف کرده اید، منتقل نمایید. (فقط در ویرایش های تجاری و حرفه ای)

شما در این فرم می توانید از جدول خود خروجی تهیه کنید، بدین صورت که برای جداول کلاسیک می توانید متن سئوالات را در فایل متنی ذخیره کنید و برای جداول کلمات متقاطع و شرح در متن می توانید تصویر آنرا بدون جواب و با جواب در فایل تصویری ذخیره نمایید.

برای مشاهده چند نمونه خروجی جدول طراحی شده توسط نرم افزار  طرلح خبره اینجا کلیک نمایید.

در صورتیکه هر گونه سوالی در مورد این نرم افزار دارید می توانید اینجا مطرح کنید تا سریعا پاسخ خود را دریافت نمایید، البته لطفاً ابتدا صفحه سوال های متداول درباره نرم افزار طراح خبره را بخوانید.

سفارش

 

Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links

«کليه حقوق محفوظ و متعلق به شركت نرم افزاری شبيه سازان منطق می‌باشد»