Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links
تنها نرم افزاری که دارای تاییدیه رسمی به شماره 08 - 62 - 101 از وزارت آموزش و پرورش می باشد. مرکز پشتیبانی

ریاضی اول دبیرستان

ریاضیدان خبره (سال اول دبیرستان)

تنها نرم افزار ریاضی ایرانی

نرم افزاری که قابلیت حل هرگونه مسائل مربوط به ریاضی سال اول دبیرستان را دارد.

با این نرم افزار به عنوان یک دانش آموز مبتدی شروع به کار کنید و به عنوان یک دانش آموز ممتاز آن را به اتمام برسانید.

ویرایش جدید این نرم افزار بر اساس کتاب جدید التالیف می باشد.

        حل کننده مسائل :

قسمت مهم و اساسی نرم افزار ریاضیدان خبره قسمت حل کننده مسائل آن می باشد. این قسمت دارای صفحات تفکیک شده از لحاظ درسی و اطلاعاتی می باشد. در هر پنجره فیلدهای متفاوتی برای وارد کردن مسائل گوناگون وجود دارد، که بعد از وارد کردن سوال، برنامه پاسخ را به شما ارائه می دهد.


معادله خط

همان طــور که در تصــویر بالا مشــاهـده مــی نمائید، بنا به نیاز فیلد مورد نظر را با اعداد و اطلاعات مورد نظر پر کرده و سپس بعد از کلیک بر روی  دکمه های مورد نظر، برنامه پاسخ مساله را به شما نشان می دهد.

رسم خط و معادله خط

به عنوان مثال فرم مجموعه ها را مورد بررسی قرار می دهیم. در قسمت ابتدایی این فرم ( سمت راست ) دانش آموزان می توانند با انتخاب هر یک از دو روش تفصیلی و یا ریاضی مجموعه های خود را وارد کنند. در این قسمت با وارد کردن هر گونه کاراکتر اشتباهی، پیغام خطایی از سوی برنامه صادر خواهد شد. طراحی دقیق این پیغام ها باعث خواهد شد، دانش آموزان با صرف کمترین زمان، موفق به وارد کردن مجموعه های مورد نظر خود شوند و در ادامه با فشردن دکمه به لیست اضافه کن، مجموعه های خود را وارد لیست پایین صفحه کرده تا در سراسر فرم با استفاده از نام آنها قادر باشند سوالات خود را وارد کنند و پاسخ را بیابند. در بخش سوال نیز دانش آموزان می توانند برای مجموعه های بدست آمده نامی برگزینند و آنها را هم به لیست اضافه کنند تا در صورت تمایل بتوانند با آنها نیز کار کنند. در بخش پایانی فرم یک نمودار ون قرار دارد که دانش آموزان با استفاده از آن قادر خواهند بود پاسخ سوالات مربوط به نمودار ون را دریافت کنند.

مجموعه ها

صفحه کلیدی که در پایین مشاهده می کنید در کنار تمامی صفحات برنامه قرار دارد و برای راحتی کار دانش آموزان و وارد کردن کاراکترهای مورد نیاز آنان که بر روی صفحه کلید نمی باشد طراحی شده است.

صفحه کلید  

 دکمه مثال نیز که در تمامی صفحات حل کننده مسائل قرار دارد برای آشنا کردن کاربران با چگونگی کار با صفحات می باشد. این دکمه با استفاده از حرکت ماوس نشان می دهد که برای یافتن پاسخ سوالات چگونه می توان از فیلدهای مورد نظر استفاده کرد.

 

برای مشاهده جزئیات بخش متــن پویا اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده جزئیات بیشتر بخش قابلیتــهای برنامه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده ليست قابليت های برنامه رياضيــدان خبره اینجا کليک کنيد.

 

برای مشاهده لیست قیمت ویرایش های این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نسخه رایگان نرم افزار ریاضیدان خبره (اول دبیرستان) اینجا کلیک کنید.

(توجه داشته باشید که نسخه رایگان نرم افزار ریاضیدان خبره به منظور آشنایی شما با این نرم افزار می باشد. در این نسخه (نسخه رایگان) شما تنها اجازه دسترسی و استفاده از یک بخش از آن را دارید. (یک بخش از قسمت متن تعاملی و قسمت حل کننده مسائل مربوط به همان بخش) در صورت تمایل برای خرید این نرم افزار می توانید آن را سفارش دهید تا ما آن را برای شما با پست سفارشی ارسال کنیم )

برای مشاهده نحوه خرید نرم افزار اینجا کنید.

در صورتیکه هرگونه سوالی در مورد این نرم افزار دارید می توانید اینجا مطرح کنید تا سریعاً پاسخ خود را دریافت نمائید، البته بهتر است ابتدا صفحه سوالهای متداول درباره نرم افزار ریاضیدان خبره را بخوانید.

 

Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links

«کليه حقوق محفوظ و متعلق به شركت نرم افزاری شبيه سازان منطق می‌باشد»